wtorek 7 kwiecień 2020

RADA RODZICÓW

SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 1 W SANOKU

Szanowni Państwo!

Rada Rodziców wspiera przedszkole swoim zaangażowaniem w różnego rodzaju akcje. Zadaniem i celem Rady Rodziców jest jak najlepsze reprezentowanie interesów dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, a co za tym idzie, ścisła współpraca z dyrekcją i kadrą pedagogiczną. Z pieniędzy wpłacanych przez rodziców, Rada organizuje dla dzieci paczki mikołajkowe, zabawy karnawałowe, okolicznościowe upominki dla dzieci, nagrody konkursowe dla grup, imprezy okolicznościowe np. z okazji Dnia Dziecka, wycieczki, a także wspomaga przedszkole w zakupie urządzeń na plac zabaw, pomocy dydaktycznych, zabawek itp.

Pragniemy zapewnić, że wszystkie Państwa pieniądze są przeznaczone w całości dla naszych dzieci. Bardzo prosimy, by o tym pamiętać, podejmując decyzję o wpłacie określonej kwoty.

W tym roku priorytetem dla Rady Rodziców jest rozbudowa i uatrakcyjnienie placu zabaw znajdującego się przy naszym przedszkolu. Dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby dodatkowo nas wesprzeć finansowo, podajemy numer konta. Każda kwota może być z przeznaczeniem dla konkretnej grupy, lub ogólnie dla wszystkich dzieci. Zachęcamy wszystkich sympatyków naszego przedszkola do wpłat.

Dane do przelewu:

Rada Rodziców przy SPP nr 1 w Sanoku