wtorek 10 grudzień 2019

Imieniny obchodzą: Julia, Judyta, Daniel

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 1 w Sanoku

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 1 informuje, że rekrutacja dzieci do placówki przedszkolnej przeprowadzona zostanie zgodnie z harmonogramem ogłoszonym przez Burmistrza Miasta Sanoka Zarządzeniem Nr 17/2019 z dnia 29.01.2019.

1. Rodzice dzieci zamieszkałych na terenie Miasta Sanoka ubiegający się o przyjęcie dziecka do przedszkola od 1 września 2019 roku składają wniosek wraz z wymaganymi załącznikami w terminie od 01.03.2019 r. – 15.03.2019 r.
  2. W przypadku gdy liczba ubiegających się kandydatów nie przekracza liczby wolnych miejsc – przyjęć dokonuje Dyrektor.
  3. W przypadku gdy liczba ubiegających się kandydatów przekracza liczbę wolnych miejsc w przedszkolu – Dyrektor powołuje Komisję Rekrutacyjną do rozpatrzenia złożonych wniosków, zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Burmistrza Miasta Sanoka i Regulaminem Rekrutacji Samorządowego Przedszkola Nr 1 w Sanoku – dostępny na stronie internetowej Przedszkola.

Pobierz Informacja szczegółowa

Pobierz Zarządzenie Burmistrza